Vážení příznivci klubu švýcarských salašnických psů. Náš klub KŠSP si pro Vás ve spolupráci s firmou VOCHOC připravil možnost objednání oblečení s logem klubu. Objednávání je možné přes webové stránky VOCHOC  (odkaz zde: https://www.vochoc.cz/b2b), kde je nutné se přihlásit do B2B  v pravém horním rohu pomocí následujících údajů:

uživatelské jméno: KŠSP_chovatel

heslo: chovatel_KŠSP_1576

Prosíme, aby každý do poznámky uvedl kontaktní údaje a adresu fakturace a doručení, tj.– jméno, příjmení, ulice, PSČ, město, telefon, email.

Na oblečení z nabídky bude automaticky s výjimkou kalhot (u kalhot je nutné do poznámky poznamenat, že mají být s logem) natištěno logo na přední části vlevo.

Chtěli bychom Vás zároveň požádat o schovívavost, e-shop je stále vylepšován. Aktuálně je tam nastavena platba fakturou, ale firma to bude ručně přehazovat na platbu předem, než  dodělá eshopu tuto možnost

U každého oblečení si vždy zkontrolujte míry velikostí podle tabulky. Mohou se totiž mírně lišit a můžeme tak předejít nepříjemnostem s nesprávnými velikostmi oblečení.