Zápis štěňat

Vážení chovatelé, níže naleznete tiskopisy k vytištění, které je nutno vyplnit , aby byly Vašim štěňátkům vystaveny na ČMKU v Praze průkazy původu. Tiskopisy zasílejte spolu s krycím listem č.2 po vrhu Vašich štěňat. Tiskopisy „přihláška k zápisu štěňat“ a "žádanka o zápisní čísla" vyplňujte 1x, nutné je vyplnit e-mailovou adresuTyto správně a kompletně vyplněné tiskopisy zašlete včetně příloh na adresu: Jindřiška Hrušková, Vinařice 111, 294 41 Dobrovice nejpozději do 3 týdnů stáří štěňat. V případě, že tiskopisy budou chybně vyplněné, případně budou chybět požadované doklady, bude Vám zásilka vrácena k doplnění. Svým zodpovědným přístupem můžete ovlivnit celý chod procesu vystavení průkazů původu Vašich štěňat.

Upozornění: Celý proces, od přijetí Vašich tiskopisů až po jejich zpětné odeslání, může trvat i 20dnů!!!

Pro přihlášení vrhu je třeba zaslat:

  • Tiskopis přihláška k zápisu štěňat   - vyplňte 1x. V tabulce uveďte podle abecedy nejprve jména psů a potom fen. Je nutno uvést všechny požadované údaje (kromě adres nových majitelů štěňat).
  • Žádanka o zápisní čísla - vyplňte 1x a opět uveďte podle abecedy nejprve jména psů a pak fen. Žádanku je nutné vyplnit i když čipujete - č. tetovací jsou současně čísly zápisu. Nezapomeňte vyplnit vaši e-mailovou adresu.
  • Doklady feny (matky štěňat) - pokud se jedná o první vrh feny, zašlete originál průkazu původu feny včetně přílohy (bude Vám vrácen přeregistrovaný z ČMKU společně s průkazy původu Vašich štěňat). Pokud je to již druhý a další vrh feny, zašlete fotokopii průkazu původu feny. V případě více vlastníků chovného jedince je nutno doložit souhlas s podpisovým právem jednoho z