Propozice na aktuální svod

Propozice na svod mladých psů

Datum:   13. 9. 2020
Místo konání:   Jedovnice (ATC Olšovec )

Uzávěrka přihlášek:   16. 8. 2020   

 Svod mladých je určen pro psy ve věku 6-18 měsíců (stáří psa v den konání akce). Nepřihlašujte psa, který se už jednou svodu mladých zúčastnil. Svod mladých je bezplatný.

Průběh svodu:

Psi musí být klinicky zdraví. Psi, kteří se akce zúčastní, musí být očkovaní proti vzteklině, musí být v imunitě proti psince, parvoviroze, inf.hepatitidě a leptospiroze. Přejímka je povinná. Nezapomeňte s sebou očkovací průkaz.
8:30 zahájení svodu psů

Předvádění bude probíhat v kruzích podle chovatelských stanic. Informace o pořadí budou vyvěšeny na tabulích u kruhů. Chovatelské stanice budou seřazeny podle stáří (od nejmladších psů) a budou vyvolávány do kruhu. Pes je v kruhu předveden stejně jako při výstavě, tedy ve výstavním postoji, v pohybu, podle instrukcí posuzující komise. Je provedena kontrola chrupu a u psů kontrola varlat. Po předvedení si majitel vyzvedne v kanceláři zápis o hodnocení.


Způsob přihlášení:

Všichni psi, ve věku od 6 – 18 měsíců věku, kteří se ještě svodu nezúčastnili budou pozváni:

  • pokud mají v databázi uvedenou mailovou adresu – příjde pozvání mailem, ve kterém je odkaz na online přihlášení. 
  • pokud majitelé  psů  nedostanou mailem přihlášku, znamená to, že chovatelé nenahlásili nové majitelé štěňat. Proto prosím kontaktujte organizátora svodu.  Růžena Šťovíčková,  primárně prosím o kontakt na e-mail: svodmladych@email.cz.  Telefon 605145919 -  v případě nutnosti telefonického kontaktu, prosím volejte po 18:00 hodině. 

 

 

Z pověření výboru KŠSP - Růžena Šťovíčková